Lottemaa jõulumaa 2019

Ma tean küll, et ma olen teile ja endale võlgu hoopis Sõstrakese postituse, aga ma lihtsalt ei ole jaksanud sinna ikka veel pilte otsida, aga ilma piltideta ma keeldun seda üles panemast. Seega, siin hoopis meie eilne seiklus..

Iga kord kui Lottemaa jõulumaa piletid olid erinevate kampaaniate raamase soodukaga, ma mõtlesin, et nii nüüd ma ostan ära. Ei ostnud. Lõpuks soetasime need alles 2 päeva enne minekut ja seega ikka täisraha eest. Aga no mis seal ikka, sest ma ilmselt olen korduvalt juba öelnud, et Lottemaa on absoluutselt oma hinda väärt. Eile, 26.12, pakkisime ennast autosse ja sõit Lottemaa poole võis alata. Naljakas kokkusattumus, et eelmine aasta käisime samal päeval. Aga eelmine aasta oli vähemalt lumi maas..

Seekord oli eriti vahva jälgida just Sõstrakest, sest ta oli nii asjalik ja tegus. Eelmine aasta oli ikka puhta beebi alles, nüüd aga käis tegi üht, teist ja kolmandat. Minu meelest on vähemalt pool Lottemaa võlust just sealsed tegelased. Sõstrake ajas päris mitmega juttu. Või pigem ajasid nad preiliga juttu ja viimane rohkem seisis ning mõtles “wtf ?!”, aga vähemalt oli nõus patsu lööma ja isegi pilti sai koos Lottega teha.

Sel korral me erinevatesse majadesse väga ei saanudki, pigem veetsime aega õues tegutsedes. Kindlasti on see 4 tundi, mis ta talvel avatud on, liiga vähe, et kõik ära näha. Ma siiani pole sinna suvel sattunud ja ei tea, kas 8 tundi on piisav. Kuna aga Tikrike ei tahtnud sealt üldse ära tulla, siis lubasin talle, et järgmisel suvel lähme kind-las-ti. Ei tea jah, kuidas talvel oli see juba mul kolmas kord, aga suvel endiselt ümmarugune 0. Võib olla oleme oodanud, et Sõstrake ka suuremaks saaks ja Lotte vastu rohkem huvi tunneks. No igal juhul on mul kodus praegu lausa kaks Lotte fänni ja kui ma laseks, vaataks nad neid multikaid hommikust õhtuni, aga pigem õhtust hommikuni ka.

Tikrike asjatas kogu aeg igal pool ringi ja tal polnud üldse aega piltigi teha. Õnneks mõned ikka sain ja fotoraamatus Lottemaa kohal tühi auk ei haiguta.

Kas te olete Lottemaal käinud ? Suvel või talvel ? Kumb rohkem meeldib ?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.