Sõstrake 2 ehk suur sünnipäevapidu

Tegelikult tahtsin ma enne praegust postitust üles saada Sõstrakese 2.aasta kokkuvõtte, aga mul on pooleli tollesse piltide valimine ja seega tundub see siin veidi lihtsamini teostatav. Võtaks selle üsna hullumeelse algusega päeva siis kuidagi kokku..

Sünnipäev toimus meil laupäeval (7.12), aga alustama pean vist juba reede õhtust. Tellisin meile peo jaoks jälle minu suure lemmiku Peobox’i käest ühe merineitsi teemalise peopaketti. See oleks pidanud mul ilusti reede õhtul kohal olema, aga mida ei olnud, oli pakk. Smartpost saatis mulle reedel sõnumi, et “vabandame, teie pakk hilineb” jne. Mõtlesin, et no okei, siis tuleb hommikul, sest ühe korra ennegi juhtunud, et peale sõnumit tuleb järgmisel päeval. Mitte, et see variant mulle meeldinud oleks, sest kiireks kippus minema. Hea, et sünnipäev laupäeva õhtul ikka oli. Aga okei, jõudis kätte laupäeva hommik ja igaks sajaks juhuks helistasin u 10 paiku Smartposti, et uurida. Sealt öeldi, et jajah, et ei mahtunud kappi ja täna on need nö eelisjärjekorras. No ma ikka muretsesin juba päris hoolega. Käisin vahepeal ema juures muffineid kaunistamas ja ta ka lohutas, et küll ikka tuleb. Vaatasin siis kella iga kahe minuti järel ja no mida ei tulnud, oli mu oodatud sõnum.. U 12 paiku läksin Paide tagasi ja helistasin uuesti Smartposti klienditeenindusse. Preili teiselpool ei osanud midagi väga öelda, aga siis märkas, et üks kuller on just käinud. Helistas kullerile ja too vaatas bussi läbi. Ja pakkuge, mida polnud ? Yup, minu pakki polnud. Klienditeenindaja jälle ainult vabandas, et “mingil põhjusel ei pandud seda terminalist kullerile peale ja väga vabandame”. Aitäh jah, aga nagu ma erinevatele klienditeenindajatele 20x rõhutasin, et mul on seda pakki VAJA, ei pakkunud mitte keegi mulle mitte mingisugust lahendust. Ahjaa, selle lahenduse nad pakkusid, et pühapäeval tuleb.. Thanks, but no thanks. Ma ei ole üldse selline inimene, kes telefonis (või üldse) klienditeenindajate peale karjuks, aga no ikka VÄGA suur tahtmine oli kurja häält teha..

Okei, kirjutasin siis vahepeal Peoboxile endale ka, et selline olukord on ja et praegu vist juba jõulude eelne aeg, et peab arvestama igaks juhuks ootamatustega. Siis helistasid nad ise ka Smartposti ja lõpuks said teada, et terminalis oli mingi segadus, aga jah, mu pakk oli seal. Vahemärkusena olgu öeldud, et mulle Smartpost enam tagasi ei helistanudki kuigi lubati, kui saavad teada, kas ma saan terminali ise pakile järele minna. Aga ju nad mõtlesid, et pole vaja helistada, sest Peobox ajas nüüd juba ise ka oma saadetud pakki taga. Ahjaa, selle ise Tallinnasse pakile järgi mineku pakkusin ma ise Smartpostile välja. Ise nad seda võimalust ei pakkunud. Igal juhul olin mina max endast väljas, sest pmt 3-4 tunni pärast pidi sünnipäev juba algama, aga mida polnud, oli põhimõtteliselt kogu mu sünnipäevalaud.. Mingil hetkel alustas I. juba sõitu linna poole, mis sellest, et me ei olnud kindlad, kas me ikka saame sealt paki kätte, aga ei riskinud enam ka ootamisega. Vahepeal rääkisin Peoboxiga ja nad pidid ise paki ära tooma sealt ja I.-le vastu minema (nad isegi pakkusid Paidesse kohale toomist kui I. poleks juba sõitnud, how sweet is that..). Siinkohal mu suurimad tänusõnad Peoboxile, ilma kelleta ma ootaksin võib olla siiamaani seda kõnet oma paki kohta 🙂 Igal juhul sai I. paki kätte, ma sain pisarad ära pühkida ja loota, et ta nüüd õigeks ajaks ikka tagasi ka jõuab. No jõudis ja saime peo ilusti peetud. Seega selle pika joru lõppu veelkord “Suur tänu kõigile, kes sünnipäevale tulid või muud moodi meie peo õnnestumisele kaasa aitasid !” Kaunis lõpp sellelele hullumeelsele päevale 🙂 Hea, et järgmiseni pool aastat aega on, ma tihemini küll ei jaksaks vist..

Nüüd aga mõned pildid ka siia 🙂

Lauakaunistused ja nõud nagu ikka suurepärane Peobox.ee, nimebänner ja koogitopper alati imeline Ameli.ee, Sõstrakese kleit ja Tikrikese pluus Wlumm, tort mu imeline emme. Pildid tegin seekord ise.

Still #notsponsored.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.