Kas magneesium aitab ?* – Elisheva & Shoshana

*Postitus on valminud koostöös kodumaise firmaga Elisheva & Shoshana.

Ühel suvepäeval kirjutati mulle E&S firmast ja uuriti, kas ma oleksin huvitatud nende toodete katsetamisest. Vaatasin kodulehelt kiirelt üle, mida need endast üldse kujutavad ja otsustasin selle võimaluse neile anda. Minu jaoks (just eriti laste nahahoolduse juures) on oluline, et tooted ei sisaldaks mittevajalikke aineid nagu säilitusained, värvained ja lõhnaained, seda enam, et allergilisele/atoopilisele (nagu minul ja Sõstrakesel) nahale pole kasulik neist ükski ning E&S just seda kõike esindabki. Sedasi ühel päeval need mõnusates soojades pruunides toonides potsikud mulle pakiautomaati saabusidki. Pärast seda käisid nad minuga kaasas veel päris tükk aega, sest ma otsisin head kohta, kus neist pildid teha enne kui kasutusse võtan. Lõpuks said tehtud ja sai katsetama hakata.

Esimesena proovisin magneesiumiga Hair Energy Maximus+ peanaha sprei, sest ma olen juba aastaid kimpus olnud kõõmaga. Eriti hulluks läks see raseduste ajal, hiljem jälle tõmbas veidi tagasi, aga päriselt leevendust polnud ma sellele seni leidnud. Esimene kord enne katsetamist lugesin, et lasta mõjuda 10-30 minutit. Lõpuks oli see mul peas hoopis terve öö, sest Sõstrapreili ei lasknud mind enam enda kõrvalt minema ja päris kell 4 öösel ma ka duššialla ei hakanud enam minema. Hommikul peale pesu kui juuksed olid juba ka kuivanud, olin ma väga meeldivalt üllatunud KUI pehmed ja siledad mu juuksed tundusid. Muidu nad pigem sellised kahused ja mitte kuigi pehmed. Rohkem ma terve öö pole mõjuda lasknud, aga piisab ka lühemast ajast. Tõesti tõesti, mu kõõmaprobleem on oluliselt vähenenud ja see oligi kõik, mida ma tegelikult ootasin.

Oma emale andsin ma proovimiseks magneesiumiõli Natural Strong 31% kehasprei, sest mina liialt krampide ja peavalude üle ei kurda, küll aga on temal päris tihti migreenid. Ta päris igapäevaselt seda ei kasuta ja migreenide puhul otseselt ei aidanud, küll aga toimis tavaliste peavalude puhul kuklale, peaaegu juuste sisse, määrides päris hästi ja ta jätkab selle kasutamist kindlasti.

Järgmist katsetamiseks mõeldud potsikut vaatasin ma päris pikalt, sest kodus vanni mul ei ole ja jalavanne ma ei armasta. Siis aga meenus, et lavendli ja kristallsoola vannisool peaks aitama ka nahaprobleemide korral ja mul on kodus üks pisike atoopik/allergik. Siiani ei olnud ma julgenud seda veel kasutada, sest Sõstrakesel oli nahk nii katki ja ma kartsin, et sool ajab äkki väga kipitama ja sügelema selle. Nüüd, mil nahk on väga palju paremas seisus, tihkasin lõpuks katsetada. Esimene kord kui ma potsiku lahti tegin ja kohe mõnuga nuusutasin, keerasin ma selle kohe uuesti kinni ka, sest see oli nii intensiivse lõhnaga. Esimest korda kasutades viskasin ma terad otse vanni, aga seal ei tahtnud nad üldse ära sulada ja ma ei usu, et lastel on nende kõvade tükkide peal hea istuda. Järgmine kord olin targem ja lahustasin enne kuumas vees ära ning valasin siis vannivette kuigi ka sedasi võtab sulamine mõnda aega. Ma ei tea, kas ainult sellest või koos järgmise tootega kasutamisest nägin ma ka mõningaid paranemismärke preili nahal.

Olgugi, et ma jalavanne ei armasta, otsustasin siiski omale mõne teha, sest kuidas muidu ma saaksin rääkida, kuidas magneesiumkloriidi vannihelbed Natural Strong 47% tundusid. Ma ei julgenud neid otse vette valada, sest pelgasin, et äkki ei sula need ka ära. Sarnaselt eelmisele tootele lahustasin need ka enne kuumas vees. Ise ma arvan, et mul pigem võiks ju magneesiumipuudus olla, aga kuna see mul jalgu kipitama ei ajanud või no mul nagunii kuiv nahk, siis ega ma ei oska seoseid luua. Regulaarselt ei suuda ma nagunii ühtegi “rituaali” teha ja seega teen vanne siis kui meelde tuleb. Praegu kasutan seda koos eelnevalt mainitud tootega. Ükskord igaks juhuks proovisin, äkki need lahustuvad vannis paremini ära, sest on peenemad liistakad ja tõesti lahustusidki ning elu läks jälle veidikene lihtsamaks.

Viimasena sai oma võimaluse võilille ja kitsepiima seep. Tema jäi viimaseks ainult sellel põhjusel, et me üldiselt eelistasime seni kodus vedelseepi, aga vaadates E&S seebi koostist ja nö kasulikkust, otsustasin, et vähemalt lapsed pesevad oma käsi edaspidi sellega. Tegelikult, mis seal salata, ma ise olen ka väga kuiva nahaga ja seega iga kord peale kätepsu oli käte kreemitamine must have. Tõsi, kreemi nõudsid mu käed ka peale seda seepi, aga lastele meeldib see siiski rohkem kui vedelseep. Mulle endale ka muidugi, sest püüdlen kodus looduslikema ja keskkonnasõbralikema toodete ning pakendite poole.

Kokkuvõttes ma ütlen, et need tooted täitsa meeldivad mulle ja ma kindlasti kasutan nad lõpuni (ja mõne neist soetan ilmselt ka uuesti). Aitäh, E&S, selle võimaluse eest neid katsetada !

Üks kommentaar “Kas magneesium aitab ?* – Elisheva & Shoshana”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.