EBA tulemused

Ma mäletan väga hästi, kuidas ma viimasel EBA-le registreerimise päevalgi seda lehte veel korduvalt avasin ja sulgesin ning lõpuks ikkagi otsustasin ennast kirja panna. Ma olin umbes 99% kindel, et oma kategoorias ma viimaseks jään, sest on neid hästi kirjutavaid blogijaid ju niii palju ja mida mina sinna üldse ronin, kes ma ennast isegi väga hullult ei reklaami.

Eile ma kahjuks kohal olla ei saanud. Lubasin kohal olla juhul kui juhtun saama esikolmikusse. Ega ma seda tegelikult ei uskunudki, sest no lugege eelmist lõiku. Küll aga vaatasin ma eile EBA live ülekannet. Mul on hea meel, et paljudes kategooriates just need etteotsa said, kelle poolt ka mina hääletasin. Palju õnne teile kõigile ! Enim meeldis mulle lõpus Meelise kõne. Ma loodan, et see pani nii mõnegi inimese mõtlema. Lugeda saab seda SIIN.

Täna avaldati siis kõik tulemused. Selle lehe avasin ma päris suure hingevärinaga, sest kes ikka tahab näha, et ta viimane on.. Ma ise panustasin, et ma saan max 50 häält. Suur oli mu üllatus kui ma nägin, et ma olin saanud 240 (!!!) häält. Jah, just 240, mis asetas mu üheksa osaleja seas täpselt keskele. See on siiani niiiii uskumatu.. Minu suurimad tänusõnad kõigile, kes minu (meie) poolt hääletasid. Mul on siiralt hea meel, et meie pere tegemised nii paljudele korda lähevad. Aitäh teile !

Istun nüüd siin ja olen hämmingus edasi.. Aitäh veelkord !

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.