Lastega rabas #4 – Väätsa raba

Ilmselt on kõik mu lugejad juba aru saanud, et mulle meeldib lastega rabas käia. Käisimegi eile jälle. Ikka meie lemmikus Väätsa rabas. Või siis käime seal sellepärast nii palju, et see on meile lähim.. Tahaks kuskile mujale veel avastama minna, aga ma veidi pelgan, et äkki sõidan pika maa maha ja Tikrike ei taha kõndida või Sõstrake ei taha kotis olla. Aga no enne kui ei proovi, ei saa ka teada ja samas võib selline olukord siinsamas ka ette tulla. Siis muidugi poleks nii pikk maa koju tagasi sõita.

Seekord oli selles mõttes uus, et esimest korda lasin Sõstrakesel ise laudtee peal kõndida. Veidi küll pelgasin, et äkki kukub laukasse, aga no ma lõpuks mõtlesin, et annan talle ikka võimaluse. Ja ma ei pidanud pettuma. Sõstrake oli oluliselt tublim kui ma alguses arvasin. Eks ta paar korda veidi koperdas küll, aga olin tal kohe seljataga ja sain kinni haarata. Õnneks on laudtee nii piisavalt tasane, et väga koperdada seal ei saa.

Teine põhjus, miks ma eile rabasse tahtsin minna, oli see, et mul oli vaja Milupa jaoks pilte teha, sest et #koostöö. Eelmine kuu ju saime neilt pakid ja mul oli üks pilt veel postitamata, aga see ei tundunud kuidagi sobivat, et ma selle jälle kodus teen. Tegelikult Sõstrake neid väga süüa ei tohi, sest et banaan, aga tundub, et eilne tuubike ei teinud talle midagi ja need on tõesti head. Ma olin juba unustanud kui mugavad nad kaasa võtmiseks on, sest peale Sõstrakese allergiaid me pole enam ostnud tuubipüreesid.

Ühesõnaga, võite mulle soovitada igasuguseid rabasid, üle Eesti. Ma panen kõik kirja ja hakkama järjest läbi käima kui sinna kanti satume. Hea oleks kui saaks ringi kõndida, mitte edasi-tagasi, aga ma tean, et paljudes kohtades pole seda võimalust ja seega lepin kõigi soovitustega.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.