Mis ma nüüd tegin..

Haa, clickbait.. Aga tegelikult lugesin eile Aune blogi, kus ta kutsus kõiki blogijaid ennast EBA-le registreerima, olenemata sellest kui tihti ja kui palju blogisse kirjutatakse. Nojah, eile oligi viimane päev registreerimiseks ja ma tegin selle hullu tembu ise ka ära. Ma siiani ei saa aru miks, sest ilmselt platseerun ma nagunii viimasele kohale, aga no samas peab seal ka keegi olema.

Viimasel ajal olen ma küll kohe eriti vaikseks siin jäänud. Ma tegelikult isegi tean, miks see nii on. Lihtsalt suurt midagi ei toimu praegu. Lisaks sellele ei viitsi ma enam telefonis kirjutada, aga arvuti ette istuma lastakse mind pigem harva. Põhiliselt juhtuks see siis kui lapsed juba magavad, aga siis eelistan ma hoopis raamatuid lugeda ja no nii see läheb.

Aga EBA-st rääkides.. Ma olen seda jälginud ja ilmselt ka hääletanud kõigil eelneval neljal aastal. Igal aastal olen ma mõelnud, et mul ei ole seal oma blogiga ise mitte midagi teha ja selle pärast pole ma ka varem osalenud. Samas aga üritusena on see väga vahva ja tahaks isegi kohale minna sinna, aga kuna ma esikolmikusse nagunii ei mahu, siis ilmselt ma tegelikult sinna ka kohale ei jõua. Algselt tahtsin ma ennast kirja panna eluliste blogide kategooriasse, aga nagu ma aru olen saanud, siis Google Analytics WordPress’i tasuta blogides ei tööta (või ma lihtsalt ei oska) ja seega panin ennast hoopis pere- ja beebiblogide kategooriasse, kuhu ma tegelikult vist tõesti paremini sobin.

EBA ümber on eelnevatel aastatel väga palju poleemikat olnud, peamiselt korraldajate sõnavõttude pärast. Praegu ma isegi ei mäleta, mida keegi öelnud on ja ega mu meelest pole see enam isegi oluline, sest sellel aastal on Marimell kriitikat ja soovitusi kuulda võtnud ja seega peaks selle aastane üritus senistest parim tulema. Nagunii on ta megasuure töö ära teinud, et sellist üritust üldse korraldama hakkas. Võib olla isegi peaks mõtlema kohale minekule ? Aga üksi ma ikka ju minema ei hakka ja blogijatest sõpru/tuttavaid mul nagu ka väga ei ole.. Ma poen vabandusena selle taha, et üritus saab nii hilja läbi ja ma ei jaksa siis enam hakata koju sõitma. Ilmselt saadaks I. mu ka muidugi kuu peale, kui ta peaks ise mõlemad lapsed kodus magama panema.. Ma luban, et siis ma olen kohal, kui ma mingi universumi anomaalia tõttu esikolmikusse peaks mahtuma. Aga arvestades kui palju toredaid ja aktiivseid blogijaid nö minu kategoorias on (või vähemalt peaks olema), siis isegi universum ise ei saa siin midagi teha.

Eks ma siis annan teada, kui aeg hääletama hakata on. Loodetavasti ma paar häält ikka saan ilma, et ma ise enda poolt hääletama peaks.

Kes teist, kaasblogijad, osalevad ? Mis teie, blogilugejad, sellest üritusest arvate ?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.