Sõstrakese sünnipäeva eel – Peobox

Mõnda aega enne Sõstrakese sünnipäeva leidis mu ema sellise vahva koha nagu Peobox, kes rendib välja laste pidude pidamiseks nõude ja kaunistuste komplekte. Valikus on erinevad teemapeod, tüdrukutele näiteks flamingopidu, sõõrikupidu ja laamapidu, poistele jalgpallipidu ja vuntsipidu, aga neid on muidugi veel ning Facebook’is ja Instagram’is saab pilte ka vaadata.

Rentisin siis minagi omale ühe laamapeo komplekti, sest ma ei ole eriti seda tüüpi, et all pink everything ja seega need rohelised asjad seal pakkusid mõnusat aktsenti. Valikus on kolm erinevat paketti, hinnad ka siis vastavalt erinevad, aga seda infot saab näiteks nende FB lehelt. Nendepoolne suhtlus oli väga meeldiv ja sõbralik. Isegi kast pandi mitu päeva varem teele, et kindlasti õigeks ajaks kohale jõuaks.

Kui ma lõpuks selle kasti omale koju vedasin ja seda avama hakkasin.. no I. oleks pidanud seda filmima. Ma olin nagu väike laps kingitust avamas, sest kõik oli nii ilus ja vahva. Ma olin täielikus vaimustuses. Kõik oli nii läbimõeldud ja on point. Ei jõudnud enam sünnipäeva äragi oodata.

Pärast kasti uuesti kokku panna oli ka väga hea ja lihtne, sest kõigil hoiukastidel olid sildid peal ning lisaks oli kaasas leht, kuhu olid kõik asjad koguseliselt märgitud. Lisaks olid ka hooldusjuhised kirjas.

Kindlasti kasutan ma nende teenust mai kuus uuesti kui Tikrikese sünnipäeva pidama tuleb hakata.

Ahjaa, selle ma peaaegu unustasin. Kõik taldrikud-tassid-noad-kahvlid on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest nagu bambus ja nisu õlekõrred. Sest kas te teate, et mitte ükski plastmassist toodetud asi pole siiani ära lagunenud? Igal juhul soovitan neid kahe käega !

#notsponsored #wishitwas

Kõik pildid 📸 Hobiklõps

3 kommentaari “Sõstrakese sünnipäeva eel – Peobox”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.