10 kuud armastust

Ma nagunii alustan iga postitust lausega, et isver kui kiiresti aeg jälle möödunud on jne, siis seekord on see veel umbes kaks korda kiiremini läinud. Ausalt ka, kuidas juba (!!) eelviimane minisünnipäev ?!

Mida teeb 10-kuune Sõstrakene?

Oskused. Preili tegi paar nädalat tagasi oma esimesed sammud ja praeguseks hetkeks kasutab iga võimalust kõndimiseks. Sammud on küll veel ebakindlad ja pisut tudisevad, aga see “maagiline” 10 sammu järjest on tehtud ehk et Sõstrake kõnnib ametlikult beebiridadest välja. Või no mu beebi on ta nagunii, mis sellest, et üritab ka väga ruttu suureks saada.

Söömine. Ikka kolm korda päevas. Mõned päevad olen nüüdseks lasknud tal ka ise katsetada seda söömise kunsti. Muidugi ainult siis kui mul aega koristada ka on. Puder hommikuti on küll pigem taldriku kõrval kui taldrikus ja pigem põrandal kui suus. Aga no küll ta kunagi ära õpib. Been there, done that 😀 Lisaks püreedele olen juba nö päris toitu talle ka andnud.

Magamine. Selle koha pealt pole ka midagi muutunud. Endiselt päeval kaks und, kokku umbes 3 tundi. Ööunne umbes kell 21 ja ärkab koos vennaga u pool 8, et viimane lasteaeda viia. Öösel ei maga endiselt väga hästi ehk et sööb päris tihti. Hommikuks ma enam ei mäleta mitu korda, aga rohkem kui minu väljapuhkamiseks vajalik on.

Hambaid suus kokku neli, neist kaks lõikunud selle kuu sees. Arstile minema ilmselt ei hakka, alles käisime. Riided endiselt põhiliselt 74 suuruses.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.