Meie esimene kärumaraton

Mingil kummalisel põhjusel polnud ma varem isegi kuulnud elamusmaratonide nimelisest kõndimisvõistluste sarjast. Ega ma poleks ilmselt nüüdki midagi teadnud, aga õnneks võitsin ma ajakiri Pere ja kodu käest seal osalemise võimaluse.

Kõrvemaal toimus käimismaraton see aasta esimest korda. Esimest korda toimus ka kärumaraton, millest ma siis osa võtsingi. Kuna võitsin kaks pääset, võtsin ka õe kaasa. Enne rajale suundumist olime me päris optimistlikud, et mis see 10km siis ära ei ole, ennegi kõnnitud. Little did we know.. Elamusmaratonile kohaselt kulges rada mööda künkaid Kõrvemaa loodukaitsealal. Iga tõusu ees vaatasime õega üksteisele otsa ja mõtlesime, et see on esimene ja viimane kord. Mina veel eriti, sest mul oli mu truu kahelapsekäru, kus istus Tikrike üksi, sest Sõstrabeebi soovis pigem kotis olla. “Tänu” sellele oli käru ilmselt veel raskem, sest oli tasakaalust väljas. Nojaah.. Raske oli, ma ei hakka üldse salgama. Aga samas kui finish juba paistis ja see ka ületatud sai, oli tunne oi kui vägev. Ja sellega koos sündis meil ka plaan järgmine aasta neil rohkem osaleda. Siis küll pigem ilma käruta kõndides. Sõstrabeebi võin ma järgmine aasta veel selga võtta kotiga, aga Tikrikesel tuleb paraku issiga koju jääda.

Nagu ürituse nimi ka ütleb, saab kõndida ka 21km ja 42km. Kuna mulle iseenesest kõndida täitsa meeldib, siis kunagi võiks isegi selle ju ette võtta. Aga tasa ja targu. Ma lihtsalt panen siis kirja, siis ei saa ma hakata järgmine aasta kõrvale hiilima. Ühtlasi sain ma täna oma esimese medali. Jee ! Lapsed said omanimelised osalejanumbrid ja diplomid. Tegelikult oli ilm sellise ürituse jaoks suhteliselt hea. Oli piisavalt jahe ja isegi vihma sadas vahepeal. Ma ei kujuta ettegi sellist asja teha 30C kuumaga.

2 kommentaari “Meie esimene kärumaraton”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.