Kodune laatsaret

Pole meil keegi tükk aega haige olnud ja nüüd siis mõlemad lapsed korraga kohe.

Tikrike jäi haigeks eelmise nädala alguses, algas palaviku ja nohuga. Neljapäeval tekkis köha ka ja reedel käisin arsti juures, sest äkki läheb nädalavahetusel hullemaks. Muidu lihtsa palaviku ja nohu pärast ma tavaliselt arstile ei jookse. Arst vaatas, et kõrvad ka natuke punased jah ja kopsud pole ka päris ok. Arst pani igaks juhuks antibiootikumid peale, et ei tuleks kõrvapõletiku ega muud jama rohkem.

Paar päeva tagasi hakkas Sõstrabeebi ka köhima ja nohu tuli ka. Alguses arvasin, et äkki köhatab niisama, sest no tal kipub mõnikord näiteks piim kurku minema või nii, aga eile (ehk jälle reedel) otsustasin ikka igaks juhuks arsti juures ära käia, sest jälle nädalavahetus tulemas ja äkki läheb hullemaks. Õnneks tal nohu veel kõrvadeni jõudnud polnud ja piirdubki ainult köhimisega.

Sain käsu kätte lõpuks aurumasin osta. Olemegi pea 2 aastat ilma hakkama saanud, sest köha on Tikrikesel ka esimest korda. Siiani lihtsalt palavikud ja nohud olnud. No nüüd vähemalt lõpuks olemas. Tegelikult alguses oli plaanis Kiwi osta, et hääletu ja saab magades ka teha, aga seda polnud siit kohe nii päevapealt võtta ja pidin ikkagi kompressoriga ostma.

Otsustasin Sanity kasuks. Ilus sinine ja “lastepärane”, apteeker arvas, et müratase peaks ka madalam olema, kirjas oli 55dB. Ma ei tea, mis nad tavaliselt on, aga üsna vaikne on küll. Auru tegemine kellelegi muidugi ei meeldi. Sõstrabeebi hakkas nutma ja rabeles niisama, aga nutmisega pidigi vist sügavamale tõmbama. Tikrike taganes niisama teise toa otsa ja polnud üldse nõus proovimagi kuigi köha pärast võiks ma talle ka ilmselt auru teha. Eks vaatame, kas saan ta nõusse. Kuigi ega see kasuks küll tule, et õeke sellepeale nutab 😀

Tavaliselt pole Tikrikesest arugi saada kui ta haige on, müttab samamoodi ringi nagu ikka. Seekord aga oli ta terve (eelmise) laupäeva nagu zombi, magas lausa mitu korda päevas. Sõstrabeebi on ikka õnneks rõõmus ja rõõsa.

Ilmselt hakkavadki enamus haigused nüüd nö kahekaupa käima, onju ?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.