Tikrikese kasvamine

Lõunauned kaisust ära

Viimases Tikrikesele pühendatud postituses mainisin ma, et tahaksin ta lõunauned kaisust võrevoodisse üle viia. Seda põhjusel, et erinevalt ööunedest ta nende ajal mulle enam otseselt kaissu ei pugenud ja uinus pigem seljaga minu poole. Seega tundus nagu õige aeg.

Päris õige päeva valis ta omale aga ise. Ühel päeval peale sööki ronis ta võrevoodisse ja keeldus sealt välja tulemast. Ei hakanud ma siis kiusama ka ja otsustasin hoopis juhust kasutada. Esimene kord võttis uinumine tavapärasest pisut kauem, aga ei midagi hullu. Iga korraga on lihtsamaks läinud kuigi ega ta iga kord eriti hea meelega magama ei lähe ja kipub mõnikord enne ikka eest ära ka jooksma. Ja siis voodisse saades magab umbes 5 minutiga. Aga enne ikka on vaja võidelda. Saa nüüd siis ta mõttekäikudest aru..

Üldiselt mulle meeldib erinevaid asju teha nö lapsest lähtuvalt, et kui tema millekski uueks valmis on, mitte nii, et mina surun talle erinevaid muutusi peale. Küll omal ajal tulevad ka potil käimine ja ööuned võrevoodis. Ei ole kiiret kuskile. Beebi on beebi ikkagi ainult ühe korra 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s