Tikrikese kasvamine

8 kuud armastust

Järjekordne kuu on linnutiivul mööda lennanud.


Seekord möödunud kuule tagasi vaadates, ei paistagi nii palju uusi oskusi, pigem on olemasolevaid edasi arendatud. Lisandunud on ainult iseseisvalt ilma tugedeta seismine. Tasapisi üritab Tikrike ka ennast põrandalt püsti ajada, aga tasakaal kaob enne ära. Sellest kiirusest,millega ta tugede najal liigub, ei maksa üldse rääkida. Või sellest kui kiiresti ta vaesele kassile järele jõuab.


Söömise kohapealt tegi põnn suure arengu siis kui lisasin menüüsse liha. Peale seda ongi suhe püreedega selline, et “anna ainult kätte”.  Enam ei oskagi lemmiksööki välja tuua, sest kõik “soolane” läheb hea meelega. Umbes poole kuu pealt hakkasin andma ka tükilist toitu, esimene sisaldas kartulitükke ja sellega väga hästi ei läinud. Aga peale seda üritab mul isegi võileivad käest ära süüa. Kala on ka püreena juba söönud ja maitseb küll. Üleüldse sööb Tikrike palju mitmekülgsemalt kui näiteks mina. Ahjaa, praeguseks sööb ta lisatoitu kaks korda päevas – hommikul putru ja lõunal erinevaid köögiviljapüreesid lihaga + magustoiduks puuviljapüreed.


Mulle meeldib nöpsu omaette mängimise oskus ka. Paar korda on ta ennast ise naerma ajanud. Nii vahva on vaadata teda kui loobib näiteks puulusikat ja ise lõkerdab elu eest. Lemmikmänguasjaks on kahtlemata vanavanaema juures olev klaver. Tore on näha, kuidas ta täiesti sihilikult neid nuppe/klahve vajutab.


Korraks magamisel peatuda, siis ma pean mainima, et täitsa ok on praegu. Mr Murphy, silmad kinni ! Magama jääb ta umbes kell 21-22 ja esimese hooga magab u  5 tundi. Magama jääb minu kaisus, aga see on küll viimane asi, mis mind häirib. Hommikul ärkab u 7 -8.30 ja esimene uinak saabub u 2,5-3,5 tundi hiljem. Seda saab vabalt teha voodis ja hea õnne korral magab isegi 1,5 tundi. Teine uni on ikka endiselt vankriuni ja ajaliselt kestab kuni 3,5 tundi. Et siis jah, enamasti saame kahe unega hakkama. Mõnikord tuleb muidugi kolme ka ette, kui juhtub “valedel” aegadel magama.


Ongi vist jälle tähtsaimad asjad kirja saanud. Kui on midagi, millest ma veel kirjutada võiks, andke ags teada.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s