Chit Chat

Ma ei taha enam õue minna.

Juhuks, kui keegi peaks elama mõnes akendeta kohas, oleks paslik mainida, et väljas on lumi. Päris palju lund kusjuures.

Läksin mina siis eile Tikrikesega jalutama. Vahemärkusena mainin, et vankriks on Hartan Topline S ehk siis ees on väikesed rattad.. No edasi võite ise arvata kui “vahva” mul kärutada oli. Ühestki hangest ma läbi ei pääsenud ja lõpuks kõndisin üldse sõiduteel.

Ma istun terve talve toas kui ma kiiremas korras omale suuri rattaid vankrile ei saa. Seni käin vanaema juures oma õe vana vankriga põnni sõidutamas, sest see oma suurte õhkkumm ratastega on nagu tank, mis läheb igalt poolt läbi. Oh mind küll.. Oli mul vaja neid väikseid rattaid üldse või ?! Jaaa, mhm, sest nii hea on ju manööverdada või poes käia sellega jne jne. Tõde on see, et ma olen neid pöörlevana kasutanud umbes täpselt kaks või kolm korda ja ainult poes, sest mulle käib närvidele, et vanker kuidagi “töllerdab” kui neid tänaval kasutada.

Moraal ? Talita esmaste mõtete järgi, sest ma ju läksin ikka suurte ratastega vankrit ostma tookord.. Oh jah, järgmine kord olen targem. Võib olla 😀

2016-11-02 07.40.13 1.jpg

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.