Chit Chat

Oh neid elu õisi.. Või no, seda minu oma.

Mäletate, alles eile ma kurtsin, et kell 7 ei ole inimlik ärgata. Jah, mina mäletan ka.. Seega otsustas Mr.Murphy mulle näidata, et tegelikult polnud sellel häda midagi, sest pool 6 on veel hullem ärgata. Tänks tõesti !

Kõik sai alguse sellest, et eile õhtul ei saanud Tikrike oma viimast uinakut teha. Pidi see uinumine olema u 17:30 – 18:00. Aga I. tuli koju ja nii kui põnn ukse taga tema häält kuulis, olid silmad plaks lahti jälle ja kõik. Siis kui hakkas uuesti kustuma, astus I. tuppa sisse ja oligi päriselt unele kriips peale tõmmatud. Ise ma olin ahastuses, sest ma teadsin, et see tähendab pärast väga suurt kisa, sest üleväsinud laps ei taha enam mitte midagi – ei magada, ei ärkvel olla, ei süüa ega ilma söömata olla.

Suure surma ja hirmsa kisa saatel suutsin ma ta lõpuks u 19:30 magama saada, omast arust siis seda uinakut tegema, mis pidi poolteist tundi tagasi olema ja kestma pool tundi. Aga siis millalgi oli kell juba saanud 21:00 ja ma sain aru, et siin vist on asi uinakust ikka väga kaugel ja kuidagi suutis ta hoopis ööunne jääda. Egas siis midagi.. Üles ma ei raatsinud teda ka ajada. See aga tähendas, et esimest korda ma ei tea kui pika aja jooksul, jäi ta näiteks ilma rpa-ta magama.

Ausalt, selle nimel, et ta ärkaks natukenegi inimlikul ajal, panen ma teda edaspidi ka hiljem magama, u 21:00. Minu poolest rääkigu need teadlased mida tahes, et 19:00 on kuni aastased lapsed kõige väsinumad või midagi. Ma täpselt ei teagi, mida nad räägivad. Las nad siis olla, sest pool 6 ärgates on hoopis emad väsinud ja sellest pole ka kellelegi kasu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s