Chit Chat

Käisime kohvikus

Paides on selline vahva koht nagu Pisi kohvimaja & mängutuba, mis alguses oligi lihtsalt mängutuba, kus saab sünnipäevi ja muid üritusi korraldada, pidasin oma 25.sünnipäeva ka seal. Selle aasta kevadest on seal aga ka kohvituba, kus saab süüa maitsvaid kohapeal küpsetatud kooke ja torte ning muud head ja paremat. Korralikult süüa saab ka, šnitsleid ja suppe jne.

Tegelikult ma lihtsalt tahtsin jagada oma rõõmu selle üle, et Paides on vähemalt üks koht, kuhu saab minna beebiga. Just sellises vanuses beebiga, kes veel ei istu. Kui istuma hakkab, saab käia igal pool, kus on söögitoolid. Aga Pisi-s on diivanid ja beebi saab vahepeal sinna panna ning ise rahulikult süüa.

Millalgi käisime ühes teises Paide kohvikus ja seal me sõime nii, et hoidsime Tikrikest kordamööda süles. Väga ebamugav söömisviis, aga no mis sa teed ära. Tahaks öelda küll, et ma olen harjunud, aga kuna tal on nüüd kombeks kõigest kinni krabada, siis tema sõrmi ma oma taldrikusse või tassi ikkagi ei tahaks.. Sest no, kes need pärast põrandalt kokku korjab.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s