fotoblogi, Kus ma käisin/Mida nägin

Keila juga

Pühapäeval oli viimane puhkusepäev, tuju oli nullis ja midagi teha ei tahtnud, aga pidime Keilasse minema autole mingit juppi tooma. Mõtlesin, et oh ma ei ole kunagi Keila joal käinud ja kui me juba seal oleme, siis pliiiiiiiiis lähme käime seal ka. Sain, mis tahtsin. Nagu ikka 😀

Eile emmega rääkisin, siis ta ütles, et tegelikult olen ma seal kunagi käinud. Kui ma 3-aastane olin.. Nojah, nüüd ma vähemalt mäletan ka sellest külastusest midagi.

Mingil rannal käisime ka ja Türisalu pangal. Viimane oli niiii (!!) kõrge. Poleks arvanudki.. Ma muidugi pidin ju alla piiluma sealt. Peiks paanitses kõrval. Me so sorry.. 
*****

Eile oli emmel sünnipäev, kus ma kahjuks pidin üksi käima, sest peiks saadeti komandeeringusse kohe kui puhkus otsa sai. Aga kinkisime talle järjekordse liilia. Emme lemmiklilled ongi floksid ja liiliad. Mõlemad ta eile sai ka. Räägin talle kogu aeg, et ta peab ikka pildid tegema neist ja mu poolest kas või FBsse albumi tegema, sest keegi ei tea enam, millised lilled tal juba on ja milliseid tal pole. Ma iga kord ostan ka ehku peale, siiani on vedanud.

Lilium Hybrid ‘Painted Pixie’

Omale on hakanud ka liiliad aina enam ja enam meeldima. Emme lubas, et kui mul ükskord on oma peenrad, siis ta lahkesti jagab minuga oma omasid. Leeklilli ka, need mulle ka meeldivad..

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s