Majajutud

Natuke majajuttu..

Käisime vanaemaga täna vallas, et saada natuke täpsemaid vastuseid selle kohta, mida teha edasi, et saada lõpuks ometi maja ehitusregistrisse. Eelmisel korral öeldi lihtsalt, et maksa 400€ ja keegi joonistab maja plaani valmis. Nojah, tore, et see pensiongi üldse nii kõrge on..

Rääkisin peika emaga, kes töötab ka vallavalitsuses ja tema käest sain siis teada, milliste paberitega sinna valda uuesti minna tasub. Täna siis vanaema kraapis kõik asjad kokku ja käisime uuesti. Seekord käisin ma ka kuulamas, mis räägitakse. Sealt öeldi, et kui inventariseerimise akt on olemas, siis peaks olemas olema ka mingisugused plaanid Rakvere arhiivis. Paraku nii hästi ei läinud..

Aga saime teada, et maja on ehitatud hoopis aastal 1928, mitte 1932, nagu vanaema siiani teadis.

Vanaema ütles, et no õnneks on tal juba aeg kirja pandud augusti alguseks, et tuleb üks naisterahvas, kes teeb joonised. Nii palju õnneks veab, et kuna hooned on olemas olnud juba enne 1990. aastat, siis pole vaja sellist projekti, kus oleks peal ka elektrijuhtmed jm selline. Piisab ainult uste-akende peale kandmisest ja muidugi (kõige olulisem) mõõdud. Ja no nii palju positiivset ka, et saab ehk 200€ hakkama..

2015-07-15-15-39-02_deco
Viimane sissekanne majaraamatus…
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s