Aastahoroskoop

Lamba-aasta horoskoop 2015

JÄÄR

21.03 – 20.04

ELU SIHT SELGEM

Aasta esipool kuni augusti keskpaigani tõotab tulla huvitav. Täpselt nii kaua liigub õnneplaneet Jupiter tema armastuse märgis Lõvis.Nii tugevat ja rõõmsat tundeelu võis Jäär viimati kogeda 12 aastat tagasi.

Mõnele on see esimene suur tunne. Seda ilusam ning huvitavam too kogemus talle on. Siiski ei pea iga Jäär uut suhet looma hakkama. Ka senisega võib midagi uut ja värskendavat kogeda – eriti koos reisile minnes. Lapsedki pakuvad Jäärale rohkesti rõõmu – eduga koolis või tööl.

Aasta teine pool, kui Jupiter liigub Neitsi märgis, pole Jäärale halb, ehkki viib tähelepanu pigem majandusele ning pankadega suhtlemisele. Rahaasjad võivad koguni paraneda, kui ta oma ettevõttes õigel ajal vajalikud uuendused teeb ja oskajamad töötajad leiab.

Jaanuar pole aga Jäärale hea kuu. Liiklusee juhtub tal ebameeldivusi ja õnnetusi, ka looduskatastroofid ohustavad tema heaolu rohkem kui teistel tähemärkidel. Paljud Jäärad kannavad mundrit, mistõttu tegutsevad rohkem õnnetuskolletes. Kuu viimane nädal on talle karjääri mõttes hea – vähemalt on oodata kiidusõnu ülemuselt.

Üheski avariis ma küll ei osalenud ja mundrit ma ka ei kanna.

Veebruaris tuleks olla ettevaatlik dokumentidele alla kirjutades: kõik tuleb enne hoolega läbi lugeda, et asjadest õigesti aru saada.

Suhete poolest on veebruar väga intensiivne. Kuu esimene nädalalõpp toob romantilist suhtlemist, kuna nii Marss kui ka Veenus liiguvad Kalades, mis annab suhetele salajase iseoomu.

Mõnele karjääritegijale toob veebruar varjatud kokkupuuteid jõustruktuuridega, kellelt saadud info peaks jääma saladuseks.

Märts tuleb keeruline – võimalik, et aasta esipoole kõige segasem kuu. Põhjus võib olla seotud uue armusuhtega – kas jääb lapseootele nais-Jäär või mees-Jäära kallim.

Hoopis augustis jäin, nagu eelmisel aastal lubati.

Poliitikutele ja karjääritegijatele tähendab see aeg ebamäärasust koalitsiooni loomisel – kes kellega uut valitsust moodustab ? Samuti on sel ajal segased äraplaanid. Jääralt, kes tavaliselt on spontaanne, nõuab see aeg vaoshoitust.

Aprill tõotab tulla selgem, Jäärale annab nüüd jõudu ka hea partnersuhe, milles on nii soojust ja avatust kui ka tõelisi tundeid. Vaja on kainet mõistust raha- ja majandusasjades. Liiati kutsutakse teda korda ajama ka oma lähedaste rahaasju.

Mais unustab Jäär eelmisel kuul sisendatud vajaduse olla kokkuhoidlik. Nüüd ostab ta kõike, mis vähegi meeldib. Käib suurtes kaubanduskeskustes, eriti neis, mis pakuvad ehitusmaterjale jatehnikat. Välisreisidel külastab peeni rõivakauplusi, aga see võib tulla ka järeleandmisest abikaasa huvidele. Üldiselt naudib Jäär elu. Äriinimestel võib õnnestuda suur (kinnisvara) tehing.

Juuni esipool toob Jäärale rohkesti suhtlemist eri asjaoludel inimestega, kes tema ringkonda tavaliselt ei kuulu. On palju juhukontakte ja ringisõelumist. Kuhjunud tööd ja lubadused peab ta enne suvepuhkusele minekut ära lõpetama.

Noortele näitab see aeg edukat eksamite sooritamist ja mõtteid õpingute jätkamiseks. Tähendusrikkad on tutvused vastassooga. Need, kellele aasta seni midagi huvitavat pole kaasa toonud, võivad nüüd seda leida.

Mingis kuus hakkasin isegi mina mõtlema, et võiks uuesti kooli minna.

Juulis nõuavad tähelepanu kodused asjad – põhjuseks mees-Jäära elukaaslane, kes eelmise kuu lõpul rasedaks on jäänud. Veel tõenäolisemalt jääb rasedaks nais-Jäär. 7.-8. ning 14.-15. juuli toovad suhetesse ülemääraseid pingeid, eriti siis, kui läheb avameelitsemiseks. Kuu teine pool lubab tundeelus rohkem harmooniat.

Juulis me võtsime vastu otsuse, et augustis teeme algust titeteoga. 14.-15. juuli oli mul juba puhkus ka, aga mõningased pinged on meil pidevalt.

August tuleb sündmuste poolest mitmekesine: paljugi läheb nüüd plaanipäraselt, ka on elu siht selgem. 1.-3. kuupäevani tuleb abikaasaga kõik läbi arutada, seda enam, kui on lepitud veel ühe lapse saamisega. Huvitavalt veedetakse koos vaba aega: on sagedasi lühikemaid väljasõite kontserdile või muule üritusele. 17. augustist alates hakkavad tööasjad nõudma senisest suuremat tähelepanu, sest miski on keeruliseks läinud.

September on kuu, kus tulebki hakata tegelema töömuredega ja kõik meelelahutuslik kõrvale jätta. Ometi on just eraelu õnn see jõuallikas, mis Jäära sel aastal kõige rohkem inspireerib. Tööl on ta sel kuul väga nõudlik – ei anna armu endale ega alluvatele. Ka leiutab ta midagi originaalset, mis õnnestub praktikas realiseerida.

Oktoobris mõjutavad suhted suuresti eraelu. Jäär võib aasta esipoolel tekkinud armusuhte viia ametliku liiduni, võivad tulla suured pulmad.

Aga varem loodud suhted ?

Palju kiusatusi on sel kuul ka vanadele abielumeestele. Tööl hakkab talle väga meeldima kolleeg või alluv, aga asja ei saa avalikustada – mis spontaansel Jääral on raske. Kuu lõpus võib see talle muutuda tuntavalt häirivaks. Töösuhted vajavad korrastamist ja midagi tuleb otsustada.

Hea, et ma vana abielumees ei ole.. 

Kui Jäär oktoobri lõpus ei suuda selget otsust teha, saabub novembris järsk murrang – mõnele hingeline häving, mõnele kehaline murrang – mis paneb kõik paika.

Nojaah, tervislik seisund pani kõik paika jah.

Sellest olukorrast oskab ta siiski välja tulla originaalse lahendusega. Ekstreemsed olud tulevad Jäärale tihti kasuks – nendeks ta loodud ongi. Tema elu ja tegevus on novembris suuresti avalikkuse ees.

Detsember toob küll uusi olukordi, ent kulub novembri tavatute olukordade selgitamisele ja lahendamisele. Võimalik on lõplik lahkuminek vanast elukaaslasest või töökohast, mis võib kaasa tuua isegi kohtuasju ja välismaale siirdumist.

Otseselt lõplikuks lahkuminekuks ei saa seda nimetada, aga pikema aja vältel ma enam tööle ei lähe jah.

Allikas: Maaleht 8. jaanuar 2015

Mangi horoskoop

***

Mida toob lamba-aasta idamaade loomaringile ?

Lammas (Kits)

Lammastele/Kitsedele on see eriliselt tähtis aasta – neil algab uus 12aastane elutsükkel. Kui mitte uus algus kõiges korraga, siis mõnes eluvaldkonnas kindlasti, ja kui mitte 12aastane, siis kuueaastane tsükkel ometi,

Teatavasti on iga uus algus raske. Ees on uus ja tundmatu: uue ettevõtluse algus, uus elukoht, uus elukaaslane või lapse saamine. On näha uusi sissetulekuallikaid.

Suure hooga pealehakkamine paneb pisiasju unustama ja teeb tähelepanelikumaks – on hoiatusmärke õnnetustest ja vigastustest. Need on võimalikud pigem suve lõpus ja sügisel. Aasta teisel poolel on peateemaks armusuhted.

Allikas: Maaleht 8. jaanuar 2015

Mangi idamaade horoskoop

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.