Kassijutud

XXI.X.

Tundub, et rääkides sellest, kuidas Miku minu peal kogu aeg magab, sõnusin ma midagi ära. Või püüdis ta märku anda, et hoopis tal on midagi viga.

Avastasin pühapäeva õhtul, et piss näeb kuidagi imelik välja, selline verine tundus. “Sõber” Google ütles muidugi jälle, et Miku hakkab ära surema. Või on põiepõletik. Ema mul küsis ka, kuidas tal kogu aeg midagi viga on. Ütlesin, et õuekassil sa ju ei näegi sellist asja. Meil selline valge liiv ka ja kõik muutused on kohe näha sealt pealt.

Täna käisimegi arsti juures ära ja tuligi välja, et sümptomid on jah sellised nagu oleks põiepõletik. Palavikku õnneks pole. Sai 2 süsti, terve hunniku AB-sid 2x päevas võtmiseks ja lisaks veel ravitoidu ka.

Google ütles seda ka, et põiepõletikku tekibki rohkem kastreeritud kassidel ja ebakvaliteetne toit soodustab seda veelgi. Ei, ma ei anna Mikule neid poe Kitkat’e ja Wishkas’e, aga tuleb välja, et pole ikka piisavalt hea.

Nädalapärast tagasi arstile. Hoolega peab jälgima teda, et ta ikka pissiks, sest kui enam ei tule, on juba väga kiire.. Loodame parimat.

2014-10-21-12-14-38_deco

Advertisements

1 thought on “XXI.X.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s