Aastahoroskoop

Hobuseaasta horoskoop 2014

JÄÄR
21.märts – 20.aprill
Uus aasta tõotab tulla hea. Viimased kaks aastat on Jääral olnud rasked, lausa kurnavad. 2014 lubab kergemat hingamist ja rõõmsamat elamist, eriti aasta teisel poolel.
Jaanuaris ta esialgu veel sõdib, et siin maamunal endale päikeselist kohta kätte võita. Jäär mõtleb palju tööasjadele ja on võib-olla isegi kade kellegi peale, kes viimastel aastatel otse tema nina ees tööalast karjääri on teinud. Ta tunneb, et see koht võinuks kuuluda temale.
Kas me võiks seda silmas pidada, et ma ikka selle lehtsabaga pidin maid jagama ? Aga tööalaselt ma küll kellegagi võidelnud pole. 
Igatahes teeb ta parandusi nii tööplaanidesse kui ka suhetesse läbiümbrusega. Jaanuari viimasel nädalal – täpsemalt 22. kuupäeval – algabki talle see edukas aeg.
Veebruaris tulevad vanad sõbrad appi ja aitavad lahendada eelmises kuus tekkinud probleeme ning lõpetada poolelijäänud ettevõtmisi. Kuu lõpul tekib Jääral ostumaania ja ta raiskab palju raha. Arvata on, et kõik see läheb tühja.
No umbes sel ajal me saime kokku küll ja ma sain rääkida neile oma tunnetest seoses selle jamaga, mida lehtsaba mulle korraldas.
Märtsis varitseb teda oht haigestuda, mis võib olla põhjustatud traumast, kukkumisest, avariist. Selle tõenäosus on suurim 2.-10. märtsini. Jäär on tulemärk, mistõttu külma ta ei karda ja gripiviirus teda kergesti rajalt maha ei võta. Küll aga raudkolakas, kui ta peaks sellega pihta saama.
Haigeks jäin hoopis aprilli alguses. Ei olnud külmetus, aga ei olnud ka raudkolakas.
Aprillis tunneb Jäär, kuidas kevad on täitnud ta suure energiaga. Siis riskib ta alustada ettevõtmisi, mis veel eelmises kuus näisid võimatuna. Julgus ja kartmatus viib ta kuu lõpul konflikti mitte ainult uute, vaid ka vanade sõpradega.
No mitte ei mäleta enam. 
Mais vaatab ta asjadele realistlikumalt. Raskused suhetes bürokraatiaga ja rahanappus on ta hoogu maha võtnud. Õnneks hakkavad kuu teisel poolel asjad paremini liikuma ning kuu viimasel nädalal on tal juba nii palju edu, et võib puhkusereisile asuda. Noortele ja vallalistele lubab kuu viimane nädal sobiva partneri leidmist.
Juuni paistab silma suurenenud suhtlemisaktiivsuse ja -raadiusega, eriti nendel, kes sel ajal reisivad. Tutvused, sõbrunemised, töö- või äripartnerluse või hoopis romantilise suhte tekkimine – kõik need on saatuslikud, sest tõotavad jääda kestvaks. Kuu viimasel nädalal on ette näha riidu lähedastega. Tundub, et Jäär on sel ajal üliaktiivne midagi nõudma. Ta peab valima, kas võtta ette kodu remont või põrutada kodunt hoopis kaugemale.
No me natuke puhkasime küll.
Juulis viitab planeetide seis valikutele kodu kasuks, vähemalt kuu esimesel poolel. Mõni alustab siis korteri või maja remondiga, mõni läheb kalale. Kui Jupiter 16.juulil Lõvisse liigub, muutub Jäär liikuvaks ja seltskondlikuks. Ta hakkab osalema kõikvõimalikel koosviibimistel.
Hmm, ma ei tea. 
Augustis on eriti tugevalt näidustatud armusuhted: koos reisitakse, koos veedetakse suvepuhkust. Nais-Jääral on augustis hea võimalus lapseootele jääda. Kuu viimane nädal nõuab juba pühendumist tööasjadele.
Ei jäänud rasedaks.
Elukutsega seotud huvid on esikohal enam-vähem kogu septembri jooksul. Sagimist on palju, sest tuleb end jaotada nii töö kui eraelu vahel, eriti sellele, kel palju laps.
Nais-Jäär, kes augustis lapsekandmisele jäi, peab nüüd septembris mõttes lapsele suunama.
Oktoobris on tugev tahe oma elujärge tõsta. Jäär, olgu ta mees või naine, püüab suvel alanud suhet kindlustada ja tugevdada, tehes ettepaneku kooselu ametlikuks sõlmida. Ka äripartnerluses soovid ta enam kindlust. Kuu lõpp lubab raha.
Ei abiellunud ka.
Novembris asjad enam nii lihtsalt ei lähe ja kogu eluolu muutub keerulisemaks, osalt Jäära enda suurenenud nõudlikkuse tõttu. Ta on üliemotsinaalne, elades üle äärmuslikke tundeseisundeid: viha, depressiooni, ent ka suurt rõõmu. Seda viimast saab ta tunda rohkem kuu lõpul-
Detsember toob juurde palju rõõmustavat, kuna ta hakkab oma tulevikku nägema helgemalt ja tema ees avaneb lai põld valikuid.
Sealjuures on oht kalduda laialivalgumisele ja unustada ära oma vanad kohustused. Ent kuu teisel poolel tuletatakse seda talle meelde.
Detsember on lõbus ja loominguline ning võimaldab edukaid ametireise.
Allikas: Maaleht 9.jaanuar
maaleht.delfi.ee 
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.