Aastahoroskoop

Maoaasta horoskoop 2013

JÄÄR

21.03.–20.04.
Julgeb vastutada
Vaatamata hirmuäratavatele ennustustele maailma asjade kohta, suudab enamik Jäärasid säilitada optimismi.
Vahest just need kuulutused ja märgid seda Jäärale sisendavadki, kuna ta on juba mitu aastat oodanud endale uute võimaluste avanemist. Jäär ei kaota pead ka kõige segasematel aegadel.
Jaanuaris on tal palju plaane, sest on juba eelmise aasta lõpul mitu stsenaariumi läbi mänginud. Ühe nendest, mis tema arvates on kõige sobilikum, käivitabki ta 11. jaanuaril.
Paistab, et see kutsub esile vastuseisu ülemustelt. Sellele vaatamata suudab ta tööasjus paljugi korda ajada. Pealegi ei jää ta üksinda, vaid leiab oma eesmärkide realiseerimisel sõprade toetust.
Veebruaris saab ta oma ettevõtmisi veelgi laiendada. Ent uue looma-aasta algus toob 7.–14. veebruarini kõvasti konflikte, mis üldjuhul lõpevad Jäärale võiduga, kuid tekitavad pikaks ajaks ka salavaenlasi.
Selles ajavahemikus ei tohiks ta minna pikale reisile, sest need ei lähe soodsalt, eriti siis, kui on tegu ametialase ettevõtmisega. Reis oleks talle soodus jaanuari viimasel nädalal.
Kuni 17. märtsini oleks kasulik mitte tormata, vaid tasakaalukalt tegutseda. Liigne aktiivsus tooks niikuinii vastuseisu, ent ka tervis võib sel perioodil viletsaks muutuda, sest märgid näitavad, et raha võib kuluda peahaavade parandamisele.
Kevade lähenedes hakkab Jäära energeetika tugevnema, nii et ajavahemik 18. märtsist kuni kuu lõpuni on täis nende vägitegusid.
Aprillist, mil Jäära märgis liigub mitu planeeti, võib saada talle esimese poolaasta edukaim kuu. Olles energiat täis ja julge, suudab ta nakatada teisigi ning rakendada neid oma eesmärkide teostamisele. Korraks ehmatab ta kõik oma konkurendid ära.
Ent 18.–22. aprillini on oodata vastulööki. Mõnele Jäärale piirdub see siiski vaid kodutüliga.
Mais pole Jäär ühiskondlikult kuigi aktiivne, kuid teeb rohkem füüsilist tööd. Paljud Jäärad ehitavad maja või teevad aiatöid. Selline tegevus kevadel mõjub kindlasti kosutavalt.
Juunis on ta jälle ühiskondlikult tegusam, mis võib olla pealesunnitud, sest riigis ja maailmas tervikuna on asjad nii segased ja konfliktsed, et aktiivse inimesena ei saa Jäär jääda kõrvalseisjaks. Tema vahelesegamisest on sellel ajal ka tulu.
Juulis on parem tegelda era­asjadega ning tugevdada sidemeid sõprade ja vanade tuttavatega, sest kuu lõpul ja eriti augustis läheb tal nende toetust vaja.
August, mis ehmatab maailma ohtlike sündmustega, avab Jäärale eneseteostuseks palju võimalusi.
Seda panevad tähele suured ülemused, kes püüavad Jäära energiat ja initsiatiivi ära kasutada ning suunata seda teerajale, mis nende huvidele vastaks. Vaat nüüd lähebki Jääradel vanade sõprade hüva nõu vaja, enne kui tähtsatele dokumentidele alla kirjutada.
Sõltumata sellest, mis otsuse Jäär augusti lõpul teeb, on septembri esimene pool kuni 14. kuupäevani raske ja keeruline. Kas sellepärast, et ülemused saatsid ta kõige ohtlikumale rindelõigule (juhul kui ta nendega kokku leppis), või just sellepärast, et ta jäi iseendaga üksi.
Kuu teine pool alates 16. kuupäevast tuleb parem — ka uute kokkulepete tegemiseks.
Oktoober avab talle palju huvitavat, sest tema organiseerimisvõime on tulemusi andnud ja nüüd tulevad välja ka sponsorid. See on karjääriks edukas kuu.
Novembris ei tohiks asju liiga otse ja avalikult ajada, ehkki on nii raha kui võimu. Kuid on kerge saada endale salavaenlasi, kes hakkavad selja taga susima, eriti 19.–22. novembrini.
Detsembris on tal tegutsemiseks jälle vabamad käed, sest maailma asjad on siis segased ja keegi ei julge mitte millegi eest vastutada. Aga Jäär julgeb! Seetõttu saab ta pöörata kõik oma äranägemise järgi. Ka raha 
tuleb.
Paraku toovad suur ülekoormatus töödega ja närvipinge aasta viimasel nädalal terviseprobleeme. Puhkust on vaja.
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.