Ameerika, fotoblogi

Day #353 ehk Puhkus #6

Hommikusöök jälle McDonalds’is. No seal sai netti ka, seega kasud sees.
Edasi viis tee meid Solvang’isse. Danish Capital of America ehk Taani pealinn Ameerikas. Käisime Andersen’i muuseumis ja niisama jalustasime ringi. Väga ilus koht.
Mermaid Fountain
Ma suur kirikifänn käisin muidugi kirikus ka. Käisin ilma Meeli ja Katrinata, sest see oli $5 ja ainult mina olin seda nõus maksma, sest mulle kohutavalt meeldivad kirikud, eksole..
Old Mission Santa Inés
Teises kirikus käisime veel, sinna sai tasuta sisse.

Bethania Lutheran Church
Edasi liikudes tegime peatuse San Simeon‘i rannas. Aga seal oli nii huvitav tume liiv, mis mulle väga meeldis. Muidugi mida põhja poole, seda külmemaks olukord läks.
Tahtsime minna Hearst Castle‘sse, aga selle juurde sai ainult tuuriga, mis üks oleks maksunud $25 ja siis me ei raatsinud. Seda enam, et seal oli vist valikus kolm erinevat tuuri, mis kõik maksid sama palju. Selle asemel käisime Hearst’i Pier‘il.
Õhtuks jõudsime Monterey’sse, kus käisime Fishermen’s Wharf’il. Seal oli juba kohutavalt külm, tundsime ennast seal nagu võõrkehad oma lühikestes pükstes.
Ööbisime jälle Motel6-es, mis seekord ei olnud üldse nii hea kui eelmine. Mittesuitsetajate tuba haises nagu suitsetajate oma + põrandavaip tundus niiske olema. Uh.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s