Ameerika, fotoblogi, Minufoto, Random

Day #275 and/or Random #27

1. Happy Birthday to you ! Happy Birthday, Dear Kätlin ! Happy Birthday to you.

Ükspäev Liiaga rääkides oli üsna selline wtf tunne, et mis mõttes nad juba 16 saavad. Liia õde ja mu Kätlin. Alles oleks me nagu ise selles vanuses ju olnud. Sedasi mõeldes tuleb küll peale tunne, et ma olen päris vana, aga no kust otsast see 21 siis ikkagi vana peaks olema. Aga kui hakata võrdlema sellega, et Kätlin ikkagi 16 on nüüd, siis on küll like whaaaaat ?! Ei tea. Sedasi aeg edasi läheb, siis tegelt ka, ma olen surnud juba varsti. Vanadusse muidugi. Still love you.
Because I am so Clever !
2. Mul oli täna päeval nii kohutavalt igav, et ma tegin väiksemate poiste kummutid (?) korda. Nüüd käivad sahtlid kinni jälle vähemalt. Teatavasti pesin pesu ka täna ja kui palusin Nico’l ära panna asjad, siis ta vaatas sahtlisse suu lahti, et wow nagu. Matthew’l oli sama reaktsioon umbes. Lucas aga andis mulle teada, et ujumise asjad käivad pidžaamadega koos. Võiks siis aitäh öelda vähemalt. Ah.. Lapsed. Nico vähemalt ütles, et talle meeldib. Asi seegi. Still love them.
Because I am so Great.
3. Edev olen. Ja ma ei tea, mis selle postituse mõte oli siin nüüd. Still love myself. Lihtsalt igav on. Vist ? Tegelikult igavuse peletamiseks tegin ma oma toas ka üsna korraliku kappide kraamimise. Asju on nii palju, et ma ei kujuta ette, kuidas ma siit ära tulen. Kolme kohvriga ? Ma ei imestaks… Aa ja tänase päeva parimaks leiuks pean ma kahte Draakoni kommi, mis mu pesusatlis juba augustist (?) saati elutsenud on.

Because I am so Pretty.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s