Ameerika · fotoblogi

Day #183

Vahelduseks siis natuke Ameerika teemalist juttu ka jälle. Tegelt ma olen püüdnud iga päev midagi kirjutama hakata, aga olen jälle selle sama targalt sulgenud. Mitte midagi ei tule pähe. Või noh, mitte midagi sellist, millest ma teile praegu rääkida tahaks.

Hommikne teema oli täna kõige parem. Istusime autosse ja mida ma näen, bensiini polnud. Ha ha eksole. Nagu meil oleks jube palju aega hommikuti eks. Egas siis midagi. Tankima. Aga noh, kõigest hoolimata jõudsid nad ikkagi õigeks ajaks kooli, mis ongi põhiline.

Täna oli Nico’l mäng. Nagu ikka teisipäeviti. Läksime siis sinna ilusti ja kõik jutud, aga sama ajal juba üks mäng käis seal. Vanemad poisid mängisid. Siis tulid teised vanemad ka sinna ja sain teada, te mäng lükati tund (?!) aega edasi. Selle asemel, et 3.45pm hakata, hakkas hiljem kui 4.45pm, sest teine mäng läks kolmele (?!) lisaajale. Selleks ajaks oli juba selge, et me ei saa sealt niipea minema.
Mäng oli ilus täna. Esimese poolaja võitis St. Philip 7 : 13 vist. Mängu viimastel minutitel aga vastane leidis oma taktika ja lõpuks St. Philip kaotas 31 : 26.
Natuke enne mängu lõppu Tami helistas, et kus me oleme, et tuli koju ja et mis mõttes nagu. Kuna ilmselget õhtusööki ei hakanud enam tegema, siis käisime Peppers’is söömas. Alguses ma ei suutnud välja mõelda, kus see olema peaks, aga kui Nico ütles, et nende vanavanemad meid ükskord sinna viisid, siis tuli meelde. Pirn lõi peakohal särama.
Aa, vastlaspäevast nii palju, et madratsiga trepist alla laskmine ajab ka asja ära.
Aga mõned pildid nüüd, mida ma pole veel näidanud.
Šokolaadised maasikad. Yummy. Michael tegi eile 🙂
Beef tamale riisi ja ubadega at Peppers ehk tänane õhtusöök.

Assumption of the Blessed Virgin Mary Catholic Church
Holy Family Catholic Church
St. Philip the Apostle
St. Philip the Apostle to Assumption of the BVM Elementary School. 3 miili ja 8 minutit