Ameerika, Film, Inglise keel

Day #96

Etteruttavalt mainin ära, et ma sain täna juurde ühe lemmikfilmi.

Tänane filmivalik langes filmile ‘J.Edgar’. Seda põhiliselt sellepärast, et peaosalist mängib Leonardo DiCaprio ja tema teatavasti on juba mu ammune lemmik. Ja mulle meeldivad tõsielul põhinevad lood.

Enne kodust lahkumist Ray küsis, mida ma plaanin vaadata. Kui ütlesin, et ‘J. Edgar’, siis ta ei tundunud sellest eriti vaimustuses, ütles, et on kuulnud sellest aga jah. Peale filmi nägemist ma sain aru, miks ta selline oli. 

Film rääkis John Edgar Hoover’ist, kes oli esimene FBI direktor. Filmis jooksis korraga nö kaks lugu – J. Edgar vanana, mil temast raamatut kirjutati ja siis näidati seda, mida kirjutati. Tegelikult oli tal saladus – ta oli homo. Tal oli parim sõber, kes oli ta “parem käsi” – FBI asedirektor Clyde Tolson. Olid kuulujutud, et neil on omavahel romatiline suhe. 
Avalikult oma homoks olekut kumbki ei tunnistanud. Pärast Hoover’i surma kolis Tolson tema majja ja ta haud asub ainult mõne jardi kaugusel Hoover’i omast. 
Filmist jooksevad läbi nii Kennedy mõrv kui paljud teised olulised ja tähtsad asjad tol ajal, millega FBI’l tegeleda tuli. 
Filmi lõpus hakkasin ma nutma kui Tolson teada sai, et Hoover surnud on ja teda siis vaatama läks. See oli nii kurb. Eestis tuleb see film välja alles märtsis 2012, aga ikkagi, ma soovitan seda täiega ! 
Homne plaan on lõpuks ära vaadata “Laenatud aeg” (‘In Time’). Eks näis, kas õnnestub.

***
First I need to say I got a new favorite movie today. 

Today I watched a movie ‘J.Edgar’. I choose this because of Leonardo DiCaprio. And I’m his big fan. And of course I like these biographic stories. It was long movie, more than 2 hours. And the end of the movie I cried a little bit.


Before leaving at home Ray asked what I’m gonna see. When I said ‘J. Edgar’ he wasn’t very happy, he said that he have heard about that. After saw that movie I understood, why he acted like this. 

The movie is about John Edgar Hoover (January 1, 1895 – May 2, 1972), who was the first director of the FBI. In this movie was two lines: J.Edgar as old man and somebody wrote a book about him and at the same time they show what they wrote. Actually he has a secret – he was a gay. He has a best friend, he’s “best man” – FBI Associate Director Clyde Tolson. There were rumors about romantic relationship between Hoover and Tolson. 

After Hoover’s death moved Tolson into his house and Tolson’s grave is a few yards from Hoover’s grave. 

In this movie are like murder of Kennedy and lots of other things what were FBI’s job. 

At the end of the movie I started to cry when Tolsen got to know that Hoover has die.

I recommend this movie ! Really. It was really good. 

Tomorrow I wanna see ‘In Time’, finally. 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s