Ameerika, Rahvuspüha

Day #81: 11/11/11

Veteran’s Day – On USA iga-aastane püha sõjaveteranide auks. Peetakse seda iga aasta 11/11. See langeb kokku teiste pühadega nagu Armistice Day ja Remembrance Day, mida tähistatakse mujal maailmas ja ühtlasi märgib see vaherahu allkirjastamise aastapäeva, mis lõpetas I Maailmasõja. Suurim I Maailmasõja sõjategevus oli ametlikult lõppenud 11nda kuu 11nda päeva 11ndal tunnil aastal 1918 koos vaherahu allkirjastamisega Saksamaa poolt. 
***
Minu tänase päeva eripära seisnes selles, et sain kauem magada tänu sellele, et keegi täna kooli ei läinud. Nii hea oli. Host vanemad olid ka kodus. Muidu oli tööpäev nagu ikka. Pesin pesu ja värki.

Mingi aeg läksime sööma. Käisime Dave & Busters’is. Söögikoht, kus on videomängud ja muud sellised asjad. Kui sööd seal, siis kulutatud summa pealt saab mänguboonust ja siis mängudega saab ka pileteid, mille pärast saab ka mänguboonuseks vahetada, mille eest siis mängida saab.

Nico’ga kahekesi mägisime seal. Tulistasmismängud ja muud sellised poiste asjad. Aga nii lahe oli ! Mulle väga hullult meeldis. Aa kõht sai ka jube täis. Kuna mina ei teadnud kui suured need potsud seal on, siis tegelikult oleksime võinud Nico’ga kahepeale võtta, sest meil jäi kokku põhimõtteliselt terve ports alles.

Jalkat vaatasin ka natuke. God bless the Internet, eks. Nojah. Kogu seda jama ma ei näinud, sest enne läksime välja. Sõime seal ja siis uudised või midagi oli ning seal näitas ka klippe sellest mängust. 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.