Eesti, fotoblogi, Räpina

FB

Tuju: Tüdinenud
Kuulan: Toe Tag – Kõik teavad sinust kõike
Kui uskuda FB teste, siis just täpselt selline ma olengi:
  • Oled Ekstavert. Oled kohe kindlasti rohkem julge kui häbelik. Naudid olemist inimeste keskel ja sulle meeldib tegeleda asjadega, mis nõuavad grupitööd. Väljendad end selgelt ja ei jää kunagi vastust võlgu. Kuid ole ettevaatlik, liiga julge käitumine ei ole alati soositud.  
  • Oled väga enesekindel ja ilmselt ei tule see sulle ka üllatusena. Sa tead täpselt kes oled ja olla tahad ja ei karda seda välja öelda. 
  •  Sa suudad häid sõpru leida ja neid ka hoida. Kuna sa hindad sõpruse tähtsust, püüad sa eriti hoolega, et sõbral hea oleks. Sa oled hooliv, tähelepanelik ja arvestav – just selline nagu tõeline sõber olema peab. 
  •  Sa ei ole küll eriline puhtusehull, kuid sa ei ela ka tolmurullide ja bakterite seltsis. Sulle meeldib, kui su koduke on puhas, kuid selle nimel ei hakka sa ka igasuguste puhastusvahenditega mööda kodu ringi jooksma. On täiesti normaalne kui jätad nõud kohe pärast söömist pesemata ja loomulikult ei tähenda see, et jätadki nad sinna kraanikaussi hallitama. Enamus asjadel on sinu kodus oma koht, kuigi sul on üks eriline kolasahtel, kuhu käivad asjad, mis kusagile mujale ei käi. Vahel võib kirjutuslaudki natuke sassi minna, kuid väga harva lased sa sellel meenutada prügimäge. Nagu kõiki teisi inimesi, võidakse ka sind hinnata sinu kodu järgi ja see ütleb, et oled puhas inimene, kes ei karda natuke segadust. 
  •  Sul on võrgutamiskunst täitsa käpas ja vahepeal ka kasutad seda, sest tead täpselt, millal on õige aeg ja koht. Sinu jaoks on flirtimine loomulik, lõbus ja hea viis oma ego tõstmiseks. Kuid ole ettevaatlik! Me kõik tunneme selliseid, kes flirdivad kogu aeg ja igal pool ja see on väga tüütu ja ärritav. Kui suudad end kontrolli alla hoida, siis sinust sellist ei saa. 
Olengi selline ??
Aga muidu seljataga üks nv, mille ma Räpinas veetsin. Aga kõik, mis ma sellega saavutasin, oli seljavalu. Selg valutab siiani. Aga tegelt oma “vennat” nägin ka. Käisin tal külas. Nii hea, et ta mul ikka olemas on 🙂
Ükspäev vaatasin aknast välja ja tundsin, et olen õnnelik, sest mul oli soe tuba, soe voodi ja soe tee. Aga mis peavad tegema need, kellel seda kõike ei ole ?
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s